Kids only meubelen
Hieronder treft u een selectie aan van de kindermeubelen die wij maken.
- Brocante landelijke kinderstoel met torentjes -ook met tekst of naam
Prachtige brocante kinderstoel in landelijk mat roomwit afgelakt.
Op bestelling verkrijgbaar, levertijd ca. 3-6 weken.
Op het blad op foto 1 staat de tekst: " Ik zag 2 beren broodjes smeren..." in matzwart.
In overleg is ook een…€ 75,00 - Unieke landelijke brocante kinderstoel-ook met tekst of naam
Unieke landelijke brocante kinderstoel, totaal gerestyled in Riviera wit of leverbaar in (bijna) elke andere gewenste kleur. Vrije keuze voor wel/niet tekst, maar ook een naam of andere tekst plaatsen is mogelijk.
Afhalen…€ 80,00 - Eenpersoonsbed met 2 lades onder het bed
Goed stevig bed (90x200cm) gemaakt van goed geschuurd (dus geen splinters) gebruikt steigerhout. Met behoud van de mooie vergrijsde kleur van het hout. In 2 verschillende afmetingen verkrijgbaar. Het hoofbord is 80cm hoog.
Dit bed…€ 200,00 - Eenpersoonsbed
Goed stevig bed gemaakt van goed geschuurd (dus geen splinters) gebruikt steigerhout. Met behoud van de mooie vergrijsde kleur van het hout. In 2 verschillende afmetingen verkrijgbaar. Het hoofbord is 80cm hoog.
Dit bed wordt…€ 195,00 - Junglebed
Stoere halfhoogslaper gemaakt van goed geschuurd (dus geen splinters) gebruikt steigerhout. Met behoud van de mooie vergrijsde kleur van het hout.
Met ruimte onder het bed en schuinlopend dak.
Inclusief vaste trap.
Standaard…€ 550,00 géén afbeelding beschikbaar
